Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi straszą wilkami. \"Pustoszą nam łowiska\"

Utworzony przez wolf, 15 lutego 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
""Kasiu, nie chcę Cię obrazić, ale wypowiadanie się na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia jest niczym innym jak tylko kompromitowaniem się!."" Luneta - sam sobie zapŻeczasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieuogólniaj, nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, a z góry oceniasz." Luneta a kto to pisał? robisz to samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
""Kasiu, nie chcę Cię obrazić, ale wypowiadanie się na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia jest niczym innym jak tylko kompromitowaniem się!."" Luneta - sam sobie zapŻeczasz
Brzydko pachniesz... ... omijam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
"Nieuogólniaj, nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, a z góry oceniasz." Luneta a kto to pisał? robisz to samo!
Widzisz, niejaka Kasia, wyraziła swoje zdanie, do czego ma święte prawo, ty natomiast kmiocie nie zajmujesz się treścią artykułu, tylko bawisz się w piaskownicy, typu "Luneta, rze," i inne tego typu gierki. Sam nie potrafisz napisać coś konstruktywnego więc podpinasz się pod Koleżankę! Co tak na marginesie ma do tego "Luneta"??? Poluźnij gumkę w majtach bo ci na dekiel uciska! www.żal.com.pl Powtarzam kolejny raz. brzydko pachniesz... ... omijam. Feeeeee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi przeceniają zagrożenie ze strony wilków – mówi Janusz Holuk z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. – Zresztą dla nich wilk, to konkurent. Z naszej wiedzy wynika, że jego populacja na naszym terenie utrzymuje się na od lat na podobnym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Kasiu, nie chcę Cię obrazić, ale wypowiadanie się na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia jest niczym innym jak tylko kompromitowaniem się!."" "Widzisz, niejaka Kasia, wyraziła swoje zdanie, do czego ma święte prawo " Luneta to który jest twój prawdziwy pogląd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
""Kasiu, nie chcę Cię obrazić, ale wypowiadanie się na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia jest niczym innym jak tylko kompromitowaniem się!."" "Widzisz, niejaka Kasia, wyraziła swoje zdanie, do czego ma święte prawo " Luneta to który jest twój prawdziwy pogląd?
Fffeeeee, ale capisz!!?? fuj!!... ...omijam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luneta-powtaŻasz się ? KTÓRA JEST TWOJA PRAWDA?chyba ta trzecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X napisał:
Luneta-powtaŻasz się ? KTÓRA JEST TWOJA PRAWDA?chyba ta trzecia?
Fuuuuj!!!! precz kupo!!! feee... ...omijam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Uogólniasz. Nawet mnie nie znasz a oceniasz, żałosne.
Luneta a to kto pisał-czy nadal podzielasz swój pogląd czy też zmieniłeś zdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Luneta a to kto pisał-czy nadal podzielasz swój pogląd czy też zmieniłeś zdanie?
Nie zmieniłem zdania, śmierdzisz nieustannie. feeee!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja poluję, znam się na tym, zabieram w tym temacie głos, ale zeby sie nie kompromitować publicznie nie zabieram głosu w tematach na których sie nie znam. " oj luneta! luneta! piszesz o gównie bo chyba tylko w tym temacie dobrze się znasz.Dalej kompromituj sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wpadł we własne sidła .Taki inteligent i uczony a o gównie pisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
"Ja poluję, znam się na tym, zabieram w tym temacie głos, ale zeby sie nie kompromitować publicznie nie zabieram głosu w tematach na których sie nie znam. " oj luneta! luneta! piszesz o gównie bo chyba tylko w tym temacie dobrze się znasz.Dalej kompromituj sie.
Ja pisałem o kupie, ale jak chcesz o sobie mówić gów.no to prosze bardzo! Czy tak czy tak to smierdzisz! Fuuuuujjj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecież widać,że w tym temacie jesteś dobry i się na tym znasz . ale powtarzasz się i tylko na ten temat potrafisz się wypowiadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='x' timestamp='1329740394' post='599793'] no przecież widać,że w tym temacie jesteś dobry i się na tym znasz . ale powtarzasz się i tylko na ten temat potrafisz się wypowiadać! [/quotC Precz kupo (czy jak wolisz gów.no) śmierdząca. fuuuj!!! omijam, omijam a ty nadal capisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wkrótce stracisz pozwolenie na broń,udaje inteligenta a pisze takie durnoty.Teraz już badań lekarskich po tych wpisach nie przejdziesz! W Wydziale Postępowań Administracyjnych już cię namierzyli po tych "bykach" które robisz! Czekaj na skierowanie na badania psychologiczne no i dobrze zakonserwuj swoją flintę bo będziesz ją musiał zdeponować i to na długo,bo jak widzę tych badań nie przejdziesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
oj wkrótce stracisz pozwolenie na broń,udaje inteligenta a pisze takie durnoty.Teraz już badań lekarskich po tych wpisach nie przejdziesz! W Wydziale Postępowań Administracyjnych już cię namierzyli po tych "bykach" które robisz! Czekaj na skierowanie na badania psychologiczne no i dobrze zakonserwuj swoją flintę bo będziesz ją musiał zdeponować i to na długo,bo jak widzę tych badań nie przejdziesz .
Precz kupo! fuuuj... ...omijam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Precz kupo! fuuuj... ...omijam.
ZNAWCA GÓWNA DORWAŁ SIĘ DO KOMPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='7x64' timestamp='1329741489' post='599805'] Precz kupo! fuuuj... ...omijam. [/quote Co Luneta śmierdzi? ale za to jak smakuje NIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...